Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

ВИНОСИМО ПОДЯКУ!

Кажуть, що сміх продовжує життя. Перебуваючи на фестивалі «Гуморина-2017» у селі Піскошино, учасники художньої самодіяльності Широківського будинку культури мали змогу перевірити це на собі.

21:35 07.04.2017

Педагоги Веселівської ОТГ підбивають підсумки атестаційного періоду

Сьогодні, 06 квітня, на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулось засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради, під час якого було розглянуто атестаційні матеріали педагогів комунальних закладів «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.», «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.» та керівників закладів освіти громади.

21:53 06.04.2017

Відомо перші результати атестації педагогічних працівників нашої громади

Сьогодні на базі різнопрофільної гімназії відбулось чергове засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради, під час якого розглянуто атестаційні матеріали педагогів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» та КЗ «Веселівська ЗОШ № 2».

16:41 05.04.2017