Учні різнопрофільної гімназії навчатимуться у хмаро-орієнтованому навчальному середовищі
Дата: 04.04.2017 09:38
Кількість переглядів: 500
Завдяки наполегливій та кропіткій роботі тимчасової творчої групи педагогів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Корвегіної В.А., Філь Г.Б., Гаценко Н.В., Волошиної О.І. та за підтримки спонсорів навчальному закладу вдалося придбати власний домен і стати першим навчальним закладом не лише громади, а й Веселівського району, який розгорнув повноцінне хмаро-орієнтоване навчальне середовище.
Наразі розпочалася робота по створенню акаунтів учнів та вчителів для реєстрації в домені.
А вчителі вже працюють над створенням власних Classroomів з навчальних предметів.
Тож бажаємо творчому колективу хмарних злетів та значних досягнень у хмарних технологіях.