Збірна з волейболу Веселівської ОТГ виборола золоті нагороди у відкритому обласному турнірі «Кубок Кирилівки»

Дата: 06.06.2017 16:22

Фото без описуЛітній волейбольний сезон команда «Ізвєстія» відкрила участю у відкритому обласному турнірі «Кубок Кирилівки», який проходив 2 - 3 червня в смт Кирилівка Якимівського району.

В турнірі взяли участь команди "Кирилівка – 1", "Кирилівка – 2", "Охримівка", м. Мелітополь, ВК «Форсаж» (Броварський р-н, Київської області) та збірна нашої громади - команда «Ізвєстія».

Наші волейболісти у напруженій боротьбі змогли вибороти золоті нагороди, перегравши у фінальній зустрічі з рахунком 2:0 досвідчену команду з Мелітополя. Склад команди: Віталій Фуклєв, Ігор Чупров, Сергій Стойков, Роман Кікоть, Сергій Нечипорук, Сергій Шкрум, Олег Коршунов, Віталій Іванов, Михайло Козюра, Федір Цап, Дмитро Кізілов.

Гравці команди висловлюють подяку депутату Веселівської районної ради та члену виконкому селищної ради С.В.Рудському та Веселівській селищній раді за допомогу в організації поїздки команди на змагання.