Відбувся творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 06.06.2017 21:36

6 червня відбувся творчий звіт роботи Позашкільного комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості». Зі звітом перед адміністраціями шкіл громади та відділом освіти, молоді та спорту виступила директор ПКЗ «БДЮТ» Лариса Микоць.

Фото без опису

Керівники гуртків «Чарівний бісер» (Шляхова О.В.), «Берегиня» (Ткаченко Л.В.), «Чарівники» (Ревуцька Н.В.) звітували про підсумок розвитку декоративно-ужиткового мистецтва.

Керівник гуртка «Найпростіші технічні моделі» та «Пішохідний туризм» Гапонов І.М. звітував про здобутки в гуртку технічної творчості та розвиток зеленого туризму в закладі.

Фото без описуЗвіт гуртка «Театральний» Черняєвої Л.А. був зосереджений на виступах вихованців перед учнівськими колективами КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2», КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст».ДНЗ «Казка», Управління зрошувальних систем, з якими у нас давні дружні стосунки.

Слід зазначити, що у 2016/2017 навчальному році із 40 робіт, наданих на конкурс-виставку «Знай і люби свій край» - 23 одержали призові місця, 2 роботи гуртківців з технічної творчості отримали перемогу в Запоріжжі та направлені до Києва. Обласний етап конкурсу «Писанковий рай» приніс нам 3 перших місця, 3 других, та одне третє місце.