Широківські та маломихайлівські школярі зміцнили дружбу під час Малих олімпійських ігор

Дата: 07.06.2017 16:14

Традиційно у таборі денного перебування «Дружба» КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.» проходять Малі олімпійські ігри. Цього року до нас завітали вихованці табору «Дивосвіт» КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.».

Фото без опису

Свято розпочалося з урочистої лінійки, під час якої було піднято прапор Малих олімпійських ігор та відбулось знайомство між командами-суперницями. Вчитель фізкультури Бесараб О.В. оголосив учням програму змагань та склад журі.

Перед початком змагань юні таланти з хореографічного гуртка нашого закладу подарували присутнім запальний танок.

У ході змагань діти показували свої спортивні навички і уміння з бігу, стрибків, ведення та передачі м’яча. У результаті гострої боротьби перемогла дружба. Капітанам команд було вручено кубки.

У шкільній міні-пекарні «Пшеничні смаколики» для учасників змагань були підготовлені спеціальні гостинці – солодкі тортики у вигляді олімпійських ведмедиків. Диво-торти виготовив пекар Михайлова А.В. А кухар Широківської школи приготував для всіх смачний обід.

Після змагань учнів гостинно запросив Широківський будинок культури на святкову дискотеку, під час якої діти мали змогу показати свої таланти. Вони співали пісні, розповідали гуморески, декламували вірші. Разом з учителем початкових класів Маломихайлівської школи Мякішевою О.В. школярі розучили флешмоб. А в цей час юні спортсмени мали змогу проявити себе під час футбольного матчу.

Учні поверталися додому трохи втомленими, але з гарним настроєм та посмішкою на обличчі. Багато з них знайшли собі нових друзів. Маломихайлівці запросили широківців восени до себе в гості.

До нових зустрічей!

Вчителі початкових класів