Благоустрій території - запорука комфортного життя

Зовнішнє благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа. Не має значення, прилягає територія до вашого будинку, дачі або до не жилої будівлі ,  в кожному разі - це повинно бути джерело позитивних емоцій, формуюче позитивну думку про власників цієї території.

08:18 01.04.2016

1 квітня - день сміху

1 квітня - цей день не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається в Україні, Росії, Німеччині, Англії, Франції, в Скандинавії, і навіть на Сході. В одних країнах 1 квітня називають Днем сміху, в інших - Днем дурня. У цей день кожний готовий пожартувати над іншими, ніхто не застрахований від розиграшів і навіть самі серйозні та похмурі люди мимоволі посміхаються.

13:35 31.03.2016

Новини спорту! Наші переможці на обласному чемпіонаті з пауерліфтингу

26 березня 2016 року у місті Пологи відбувся Чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу. У цьому змаганні прийняли участь також команда з Веселівської селищної територіальної громади. Наші спортсмени гідно показали своє майстерство, та зайняли призові місця:   Вага 66 кг – Носенок Ілля – посів І місце

13:50 28.03.2016

Підтримка інформаційної кампанії "Щастя в 4 руки"

Здається, питання, хто ставить чайник, - не найголовніша з проблем, що виникають у родині. Проте це лише здається. Саме через розбіжності у поглядах на сімейні ролі та обов‘язки виникає більшість чвар та невдоволення, які поступово, але невідворотно, руйнують шлюб. 61% шлюбів в Україні закінчуються саме так, - розлученням.

09:39 28.03.2016