Дата: від до Скинути

ДПІ інформує : Місцеві бюджети Запорізької області поповнились 729 мільйонами гривень

За січень-лютий до місцевих бюджетів Запорізької області платники податків спрямували 729 мільйонів гривень, що на 265 мільйонів гривень або на 57% більше, ніж торік (без показників Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі). Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін.

09:14 03.03.2016

ДПІ інформує : Представники запорізького бізнесу забезпечили до бюджетів усіх рівнів 1,2 мільярда гривень

З початку року платники податків м. Запоріжжя та області спрямували до бюджетів усіх рівнів 1,2 мільярда гривень (без показників Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі). 472 мільйони гривень цієї суми – надходження до державного бюджету. Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, це на 114 мільйонів гривень або на третину перевищує тогорічні надходження.

09:13 03.03.2016

ДПІ інформує : Запорізьким експортерам видано майже 400 сертифікатів до країн ЄС

За два місяці поточного року співробітники Запорізької митниці ДФС видали суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності 399 сертифікатів форми EUR.1 на товари, що поставляються до країн Європейського Союзу.

09:11 03.03.2016

ДПІ іформує: Запорізьке підприємство підозрюється в ухиленні від сплати податків та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом

29 лютого 2016 року фахівці податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області провели обшуки з метою виявлення документів та предметів щодо імпорту морепродуктів за заниженими цінами товариством "Кліон". Про це повідомив під час брифінгу перший заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Дмитро Кучеров.

09:10 03.03.2016

ДПІ інформує: На Запоріжжі задекларовано 182 мільйони гривень

З початку року понад п’ять тисяч запоріжців задекларували 182 мільйони гривень доходів за 2015 рік. Це на 720 декларацій більше, ніж торік. Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, із загальної кількості декларантів понад чотири тисяч – це ті, хто обов'язково має задекларувати свої доходи.

09:09 03.03.2016

Засади функціонування соціально-культурної сфери територіальної громади

На самому початку свого виступу хочу наголосити на тих принципах, які територіальна громада поклала в основу реформ.  По-перше, мінімізація управлінського апарату та, як наслідок, економія бюджетних коштів на його утримання.

15:59 02.03.2016

Організаційно-правове забезпечення функціонування освітніх закладів седищної територіальної громади

До складу мережі освітніх навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади входять: 6 дошкільних навчальних закладів, 6 загальноосвітніх та 2 позашкільних навчальних закладів.

08:37 02.03.2016