Вітаємо Сєчина Олександра Олександровича з днем народження !

25 квітня  свій день народження  святкує Сєчин Олександр Олександрович  Депутатський корпус, виконавчий комітет та голова Веселівської селищної ради щиро вітають члена виконавчого комітету, старосту села Озерне  Веселівської селищної  територіальної громади Сєчина

13:39 22.04.2016

22.04.2016 року о 10.00 годині відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

22 квітня 2016 року о 10:00 годині відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради. На засіданні були розглянуті та прийняті шляхом голосування усі питання які були затверджені у порядку денному.

13:16 22.04.2016

ОБЕРЕЖНО З ВОГНЕМ !   "З початку року в Україні виникло 2693 пожежі в природних екосистемах."

ОБЕРЕЖНО З ВОГНЕМ ! "З початку року в Україні виникло 2693 пожежі в природних екосистемах."

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалювати залишки сухої рослинності, збільшилася кількість пожеж на відкритій території.

09:59 20.04.2016

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік» підготовлено згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

08:23 20.04.2016

Зробимо село красивим !

Гарне село Новолександрівка, але хочеться, щоб воно було ще кращим. На зборах громади односельчан було вирішено навесні зробити генеральне прибирання біля своїх осель, а також біля тих садиб, де вже ніхто не живе. Вирубано порослі, прибрано сміття, вторішнє листя; обрізано сухі гілки на деревах.

09:17 18.04.2016