ОЛІМПІЙСЬКА АРЕНА ДЛЯ НАШИХ ЛЕЛЕЧЕНЯТ

Дата: 25.03.2016 09:21

Фото без описуОЛІМПІЙСЬКА АРЕНА ДЛЯ НАШИХ ЛЕЛЕЧЕНЯТ

Усім відомо, що спорт потребує боротьби і благородства! Він збирає молодість – наше майбутнє – під свої мирні знамена! Спорт – це мир! Дружба! Надія! Саме так вважають і вкотре доводять свою вправність, витривалість, характер члени шкільної команди «Ну,постривай!» на чолі з тренером, учителем фізичного виховання Мірошником Р.В. Перемігши в районному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», наша команда вже вдруге виборола почесне ІІІ-є місце серед 9-ти команд у зональному етапі. Боротьба була нелегкою. У конкурсі відеороликів «Ми – олімпійська надія!» наша команда посіла І місце, підготувавши оригінальний спортивний відеожурнал «Веселе лелеченя». Основна ідея – історія розвитку спорту в нашому районі, починаючи з 60-х років минулого століття і до сьогодення. Не відставали лелеченята і в спортивних конкурсах: ІІ місце в «Комбінованій естафеті»!

Школа пишається нашими переможцями та їхнім тренером! Нових спортивних злетів, віри, справедливої та чесної боротьби!

Висловлюємо велику подяку людям, які не байдужі до проблеми виховання здорового покоління. Так, спонсорами шкільної спортивної команди «Ну, постривай!», фермером Міщенко К.С. та підприємцем Максимчуком В.А., була надана необхідна матеріальна допомога для участі в зональному етапі. Ваша допомога – запорука нашого успіху!