Продовження робіт по вулично-освітлювальній мережі Веселівської селищної територіальної громади

Продовження робіт по вулично-освітлювальній мережі

Веселівська селищна рада та Комунальне підприємство «Іріда» комплексно підійшли до вирішення питання вулично-освітлювальної мережі по всій території Веселівської селищної територіальної громади.

У суботу, 26 березня 2016 року було завершено монтаж та підключено готову лінію вуличного освітлення до електромережі по вулиці Ворошилова селища Веселе.

На даний час працівники Комунального підприємства «Іріда» розпочали монтажні роботи вуличного освітлення по вулиці Горького селища Веселе.

30 березня 2016 року цей робочий процес відвідала Депутат по виборчому округу №10 Акімова Аліна Сергіївна. Також вона поспілкувалася зі своїми виборцями вислухала їх зауваження та пропозиції.