Продовження робіт по вулично-освітлювальній мережі Веселівської селищної територіальної громади

Дата: 31.03.2016 13:30

Продовження робіт по вулично-освітлювальній мережі

У суботу, 26 березня 2016 року було завершено монтаж та підключено готову лінію вуличного освітлення до електромережі по вулиці Ворошилова селища Веселе.

На даний час працівники Комунального підприємства «ІріФото без описуда» розпочали монтажні роботи вуличного освітлення по вулиці Горького селища Веселе.

30 березня 2016 року цей робочий процес відвідала Депутат по виборчому округу №10 Акімова Аліна Сергіївна. Також вона поспілкувалася зі своїми виборцями вислухала їх зауваження та пропозиції.