ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради сердечно вітаю вас із професійним святом!

08:25 22.12.2016

До уваги жителів громади!

Запрошуємо 26.12.2016 р. о 10.00 год. у приміщенні селищного будинку культури (смт Веселе вул. Центральна, 150-А) відбудуться громадські слухання з обговорення Генерального плану смт Веселе Веселівського району Запорізької області з метою  врахування громадських інтересів щодо розробки містобудівної документації.

15:59 21.12.2016

Депутат селищної ради привітав малюків з Новорічними святами

Сьогодні, 21 грудня, депутат селищної ради Михайло Козюра привітав дітлахів по своєму виборчому округу з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами та вручив їм солодкі подарунки від громадської молодіжної організації «Моє майбутнє».

15:10 21.12.2016

ПРО ХІД КАМПНАНІЇ ІЗ ВПОРЯДКУВАННЯ УЗБІЧЧЯ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

Попри несприятливі погодні умови, працівники ТОВ «Деметра» продовжують проводити роботи зі знищення деревно-чагарникової рослинності на узбіччях доріг загального користування у напрямку смт Веселе – с. Новоолександрівка.

15:33 20.12.2016

Новорічні скульптури зайняли своє місце на центральні площі біля головної ялинки

Комунальні служби завершують новорічне оздоблення площі перед селищним будинком культури. Сьогодні вже готових оленя і сніговика транспортували і встановили біля лісової красуні.

14:12 20.12.2016