Постійні комісії підготувались до пленарного засідання

Сьогодні, 27 березня, відбулися засідання постійних комісій селищної ради з питань соціального захисту населення, освіти,охорони здоров’я, культури, молоді та спорту та з питань місцевого самоврядування, охорони прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

З метою підготовки до пленарного засідання депутати обговорили та винесли на розгляд 29 чергової сесії наступні питання:

• Про виключення з плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік питання денного чергового засідання 28 сесії 7 скликання «Про виконання бюджету селищної ради за 2016 рік».
  • Про включення до плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік питання денного чергового засідання 28 сесії 7 скликання.
  • Про стан надання допомоги соціально незахищеним верстам населення.
  • Про створення умов для розвитку культури, сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел.
  • Про організацію харчування в освітніх закладах громади.
  • Про затвердження Положення про соціальний освітньо-культурний округ на базі закладів освіти Веселівської селищної територіальної громади Запорізької області.
  • Про створення соціального освітньо-культурного округу КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Веселівської селищної ради Запорізької області.
  • Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Веселівської селищної ради на 2017 рік.
  • Про роботу виконавчого комітету та його структурних підрозділів за звітний період 2016 року.
  • Про роботу зі зверненнями громадян в селищній раді за 2016 рік.
  • Про результати ведення погосподарського обліку.