ОНОВЛЕНІ МЕЖІ СМТ ВЕСЕЛЕ – ЮРИДИЧНО ПОСВІДЧЕНІ

Дата: 27.03.2017 14:25

Фото без опису22 березня 2017 року на пленарному засіданні 28 позачергової сесії селищної ради одноголосно було прийняте рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці смт Веселе Веселівського району Запорізької області».

Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Веселе Веселівського району Запорізької області розроблявся для створення повноцінного життєвого середовища та сприятливих умов його територіального розвитку, забезпечення ефективного використання потенціалу території із збереженням його природних ландшафтів та історико-культурної цінності, з урахуванням інтересів територіальної громади, власників земельних ділянок та землекористувачів, у тому числі орендарів, з урахуванням норм та положень затвердженої містобудівної документації. Проект землеустрою розроблявся з урахуванням вимог містобудівної документації – «Генеральний план смт Веселе Веселівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «План зонування смт Веселе Веселівського району Запорізької області». Загальна площа смт Веселе складає – 2078,3190 га.

Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Веселе Веселівського району Запорізької області складався з метою створення територіальних умов для самостійного вирішення селищною радою та її органами усіх питань місцевого життя, виходячи з інтересів територіальної громади, на підставі Земельного кодексу України, Генерального планування, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Державного бюджету України та повної економічної самостійності.

Відповідно до ст. 173-175 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,46 Закону України «Про землеустрій» проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Веселе Веселівського району Запорізької області був затверджений на черговій сесії Веселівської районної ради, яка відбулася 23 березня 2017 року.

Відділ земельних відносин