Постійні комісії розпочали розгляд нагальних питань

Зранку спільно працювали комісії з питань соціально-економічного розвитку селища, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі та з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, а в другій половині дня засідання провела комісія з питань соціального захисту населення,освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

13:53 14.12.2016

Вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні зранку біля меморіальної скульптури «Дзвін Миру» відбулося покладання квітів з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

11:21 14.12.2016

Звернення до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Одну з найбільших катастроф – аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам'ятає весь світ. Як згадка про цей чорний день сьогодні дата 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

10:50 14.12.2016

«Відкрите місто» стало ближчим до жителів громади

09 грудня у селищній раді відбувся навчальний семінар для працівників Веселівської ОТГ та комунальних підприємств з питань впровадження інтерактивної платформи «Відкрите місто» в рамках проекту «Відкриті громади – забезпечення ефективної комунікації з розвитку громад Запорізької області».

15:51 09.12.2016

Вітання селищному голові

Депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат Веселівської селищної ради вітають Петра Миколайовича Кіяшка, селищного голову, з отриманням почесної нагороди Верховної Ради України!

16:23 08.12.2016

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

06.12.2016 року під час пленарного засідання 20 позачергової сесії Веселівської селищної ради VІІ скликання були прийняті рішення, з якими Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Веселівської селищної ради veselivska.gromada.org.ua:

15:05 08.12.2016

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дозвольте мені цієї святкової днини привітати всіх з нашим професійним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства – Днем місцевого самоврядування!

09:03 07.12.2016