ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

29 грудня 2016 року об 11.00 у залі засідань селищної ради відбудеться пленарне засідання 25 позачергової сесії селищної ради 7 скликання

16:50 27.12.2016

Інформація про прийняття рішення щодо роботи з інтерактивною платформою "Відкрите місто"

У кінці минулого тижня, 22 грудня, на засіданні виконавчого комітету селищної ради було затверджено порядок роботи з інтерактивною платформою «Відкрите місто» www.opencity.in.ua у Веселівській ОТГ.       Також було визначено комунальні підприємства та організації, які вирішуватимуть конкретні проблеми, призначено відповідальних за роботу платформи осіб. Вже на початку наступного року платформа розпочне свою роботу на території громади. Шановні мешканці Веселівської ОТГ!

16:23 27.12.2016

Колектив селищної ради привітав селищного голову з 25-річчям трудової діяльності на займаній посаді

Відтоді 25 років поспіль, а це кілька скликань селищної ради, мешканці смт Веселе виявляли довіру Петру Миколайовичу на місцевих виборах. Під час виборчого процесу у жовтні 2015 року його було обрано головою об’єднаної територіальної громади.

09:08 27.12.2016

До уваги пенсіонерів

Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру. З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

07:47 27.12.2016

Відбулась 24 позачергова сесія селищної ради

На пленарне засідання, яке відбулось 26 грудня, з’явилось 14 депутатів селищної ради. На жаль, така низька явка народних обранців залежала від гострої епідеміологічної ситуації, яка склалась на сьогодні у населеному пункті.

16:16 26.12.2016