Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Заступник селищного голови Ілона Бабаніна взяла участь у засіданні колегії Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації

У заході, який відбувся 26 квітня під керівництвом губернатора області Костянтина Бриля, також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, директор Департаменту охорони здоров’я Вікторія Клименко, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад, головні лікарі обласних закладів охорони здоров’я.

 

Під час засідання піднімались питання створення системи електронного документообігу у закладах охорони здоров’я, створення медичних округів, розвиток безкоштовної ланки меддопомоги, реорганізації закладів охорони здоров'я, фінансування галузі охорони здоров’я у 2016 році та ін.

Запорізький регіон один з перших в Україні розпочав реформи і стратегічно дивиться на розвиток мережі своїх медичних установ. Так, робочою групою при облдержадміністрації було розроблено та надано на погодження до Міністерства охорони здоров’я України проект госпітальних округів (Запорізький, Мелітопольський, Бердянський, Пологівський, Василівській). В області затверджено 5 вищезазначених госпітальних округів.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю« повернутися до списку новин