Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

У Веселівській громаді проведено перший семінар з питань реалізації Проекту USAID

26 квітня у селищній раді відбувся перший семінар в рамках реалізації Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.».

В ході заходу директор Запорізької обласної громадської організації «Запорізький інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія» Геннадій Подшивалов детально розповів, що загальною метою цієї програми грантів є розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Проект, насамперед, підтримає такі пропозиції, які слугуватимуть моделями найкращої практики для реплікації та розширення в майбутньому.

Також Геннадій Валерійович проінформував присутніх, що проект «Агросільрозвиток» планує надати протягом 2017 року приблизно 30 млн. гривень в рамках цього Річного програмного запиту (APS) через 25 запланованих грантів. Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися в межах від 650 тис. грн. до 3 млн. грн., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону. Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців.

Під час першої зустрічі виникла жвава дискусія та обговорення подальшої співпраці в рамках реалізації проекту с представниками громади.

 « повернутися до списку новин