Шановні жителі Веселівської ОТГ!

Веселівська селищна рада долучається до Всеукраїнської благодійної акції «Збирай кришки на протези для воїнів».

Акція водночас вирішує дві проблеми – екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України і багато волонтерів. Зважаючи на масштаби акції, селищна рада закликає не зупинятися і приєднуватися усіх мешканців громади.

Контейнер для збору встановлений у приміщенні селищної ради, на І поверсі. То ж усі охочі також можуть долучитися до благодійної акції.

Збираючи і здаючи пластикові кришечки на переробку для повторного використання, ви робите подвійну добру справу:

- Зменшуєте обсяг отруйного сміття, яке століттями розкладається в рідній землі.

- Допомагаєте мужнім воїнам, які за цю землю постраждали, повернутися до повноцінного життя.

Які саме кришки підходять для переробки:

- тільки від харчових продуктів (з-під води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів тощо);

- будь-якого розміру;

- тільки чисті кришечки.

Чому саме кришечки?

- Тому що вони маленькі й чисті, їх легко збирати та можна зберігати компактно.

Збір кришечок – перший крок до сортування домашніх відходів, особливо для тих, хто раніше не практикував роздільний збір.

Схема проста: ви збираєте кришечки, ми продаємо їх фірмам-переробникам, а за отримані кошти купуємо протези для воїнів. Усе прозоро та ефективно.

Просимо відгукнутись волонтерські групи, які б могли взяти на себе координацію акції «Збирай кришечки на протезування для воїнів» на Веселівщині.