Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Учасники АТО нашої громади взяли участь у траурному заході, що відбувся в м. Мелітополі

Військові із Запорізької та Дніпропетровської областей, добровольчі формування, волонтери, рідні та близькі віддали данину пам'яті героїчного екіпажу Іл-76, який три роки тому був збитий терористами в небі під Луганськом.

 

 

 

Траурною ходою вони пройшли центральним проспектом міста, славлячи загиблих в АТО героїв. У заході взяли участь більше 500 осіб. Веселівщину представляла делегація у складі учасників АТО, представників Веселівської селищної ради, духовенства та волонтерського руху.

На згадку про екіпаж, десантників і всіх військових, загиблих в зоні антитерористичної операції, в небо на повітряних кулях пустили білих паперових журавлів. Вони, як і герої, які віддали своє життя за цілість нашої країни, полетіли в хмари.

Пам'ять про доблесних військовослужбовців, мужніх льотчиків жива, що ще раз довели всі небайдужі, пройшовши колоною від площі Перемоги до училища культури. Звідти учасники жалобного заходу вирушили до меморіалу, щоб покласти квіти і низько вклонитися екіпажу Іл-76, який назавжди залишиться в наших серцях.

За матеріалами: (РИА) - Мелитополь« повернутися до списку новин