ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ГУ ДСНС ПОВІДОМЛЯЄ!

У зв`язку з початком жнивної кампанії 2017 року рятувальники Веселівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області спільно з відділом АПР Веселівської районної державної адміністрації розпочали здійснювати рейдові перевірки місць збирання врожаю зернових культур у Веселівському районі, а також на території Веселівської громади.

10:31 12.07.2017

Керіництвом Веселівської ОТГ підписано угоду

07 липня, в рамках програми проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» відбулась робоча зустріч голови Веселівської територіальної громади Петра Кіяшка з інженером проекту Олегом Іваником та регіональним спеціалістом Наталі Сидоренко, яка принесла позитивні результати.

13:43 11.07.2017

Щодо зарахування страхового стажу для  фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного внеску

Щодо зарахування страхового стажу для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного внеску

Законом України від 06 грудня 2016 року №1774 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» внесено низку змін до Закону № 2464 -  VI « Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», які набули чинності з 01 січня 2017 року, зокрема щодо нарахування та сплати єдиного внеску.

10:45 10.07.2017

ВІТАЄМО

Вчора, свій День народження відсвяткувала директор комунальної установи

10:10 10.07.2017