Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє

З метою вшанування пам`яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України в 30-ті роки ХХст.,відродження національної пам`яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства   проти людства  на виконання Указу Президента України «Про заходи у зв`язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років» у Веселівській селищній бібліотеці відбувся захід «Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє».

Були розглянуті й оцінені важкі роки тоталітарної системи Радянського Союзу. Роки масових репресій, які торкнулися усіх сфер життя суспільства. Захід супроводжувався показом презентацій.

По закінченню заходу було покладено квіти до пам`ятного знаку загиблим жертвам Голодомору 1932-1933 років. В заході взяли участь фахівці Веселівської ОТГ, Веселівської райдержадміністрації,представники громадськості.

Прес-служба  Веселівської селищої ради