Повідомлення : 15.12.2017 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться чергове засідання сесії Веселівської селищної ради VII скликання

Дата: 02.11.2017 15:37

чергова сесія

Порядок денний

15.12.2017р.                                                                                  10.00

1. Про хід виконання заходів щодо Стратегії розвитку Веселівської ОТГ на 2016 – 2025 роки

Доповідач: Дяченко О.В., заступник селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій

2. Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку Веселівської ОТГ на 2017 – 2020 роки.

3. Звіт про виконання Програми селищної ради «Ремонт, будівництво, реконструкція та утримання пішохідних доріжок та автомобільних доріг на 2016 – 2017 роки».

Доповідач: Бабарик С.А., заступник селищного голови з питань  житлово-комунального господарства

4. Про хід виконання Програми захисту населення територій Веселівської селищної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природничого характеру на 2016 – 2017 роки.

Доповідач: Баша  О.А., начальник Веселівського районного сектору ГУ ДСНС

5. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2020 роки.

Доповідач: Козюра М.Ю., спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради

6. Про звіт селищної ради щодо організації роботи місцевих ринків, ярмарків та сприяння у розвитку всіх форм торгівлі.

7. Про стан дотримання нормативно-правових актів з охорони праці, санітарних правил на підприємствах, установах, закладах освіти селищної ради.

8. Про стан відведення та очищення стічних вод.

Доповідач: Плакса В.В., начальник відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури

9. Про стан забезпечення додержання правил паспортної системи на території громади.

Доповідач: Овдієнко Т.В., керівник ЦНАПу виконавчого комітету  селищної ради

10.Заслуховування повідомлень керівників органів поліції про їх діяльність щодо охорони громадського порядку на території громади.

Доповідач: Куцак В.Н., начальник Веселівського відділення поліції                                                                          Мелітопольського ВП  ГУНП у Запорізькій області

11.Звіт про виконання Програми розвитку культури Веселівської селищної територіальної громади на 2016 – 2019 роки.

Доповідач: Бабаніна І.В., заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики

12.Звіт про виконання Програми розвитку обдарованої молоді Веселівської селищної територіальної громади на 2016 – 2019 роки.

Доповідач: Дундук О.С.,  начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради

13. Про хід виконання Програми «Школа мистецтв «Країна мрій» на 2016 – 2020 роки.

Доповідач: Федоров О.В., директор КЗ "Маломихайлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Веселівської селищної ради

14.Про виконання програми «Шкільна швейна майстерня-студія «Модниця» на 2016 – 2020 роки.

Доповідач:  Нестеренко Л.М., директор КЗ "Веселівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2"

15. Про виконання Програми «Шкільна теплиця «Еколайн» на 2016 – 2020 роки.

16. Про виконання Програми «Шкільна швейна майстерня-студія «Стиль-Веселе» на 2016 – 2020 роки.

Доповідач: Нестеренко Л.М., директор КЗ "Веселівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2"

17. Про виконання Програми соціального партнерства в межах діяльності Веселівської селищної територіальної громади на 2016 – 2020 роки.

18. Про хід виконання Екологічної програми.

19. Про виконання Програми зайнятості населення Веселівської селищної ради Веселівського району Запорізької області на 2017 – 2018 роки.

Доповідач: Демидченко С.М., головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету селищної ради

20. Про виконання Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Веселівської селищної ради на 2017 рік.

21. Звіт щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів на 2017 рік.

22. Звіт про виконання Програми удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Веселівській ОТГ на 2017 рік.

23. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Іріда».

Доповідач: Луценко М.М., директор комунального підприємства «Іріда»

24. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Арус».

Доповідач: Жадан О.І., директор комунального підприємства«Арус»

25. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Башук».

Доповідач: Овраменко М.І., директор комунального підприємства «Башук»

26. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Новоолександрівець-2».

Доповідач: Кондрашов І.М., директор комунального підприємства «Новоолександрівець-2»

27. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «ВРВКГ «Райводоканал».

Доповідач: Кравцов О.С., директор комунального підприємства «ВРВКГ «Райводоканал»

28. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Центральний ринок»

Доповідач: Вишневецький С.П., директор комунального підприємства«Центральний ринок»

29. Про звіт щодо роботи комунальної установи «Культурно-мистецький центр»