Роки прожиті - це не якесь повір’я, А на землі залишений тобою слід…

Дата: 06.11.2017 16:32

Життя надзвичайно швидкоплинне.  Воно тече так стрімко, що іноді й така гарна та визначна дата, як 70 років від дня народження, настає несподівано і зненацька для всіх. 3 листопада цього року такий славний ювілей відзначила чарівна жінка – шановна Лідія Кіндратівна Лигун!

З нагоди цієї події в Веселіській селищній бібліотеці відбулася творча зустріч з Лідією Кіндратівною.

Багато теплих слів, побажань було висловлено іменинниці від присутніх на святі колег по роботі – колишнього директора Олешко М.П. та вчителів Веселівської середньої школи №1, учнів-випускників Лідії Кіндратівни. Зворушливими були вірші – привітання від Мусієнко О.П., Кожевнікової Т.І. та Логвінової З.М. – членів літературного клубу «Натхнення», учасником якого також є Лідія Кіндратівна.

Справжнім подарунком для іменинниці стали виступи вчителів Веселівської дитячої музичної школи Глоби Л.А. та Дегтярьової О.В., а також  учениці школи Шаповалової Олі.

Затамувавши подих, всі присутні слухали гру на акордеоні у виконанні Плетінь Р.С. та чудову українську пісню, яку подарував Ємець І.І.

Несподіваним сюрпризом для іменинниці було привітання від вихованців дитячого садочка «Світлячок». Разом зі своєю вихователькою Мельник Л.М. діти подарували море позитиву, виконавши танок «Семечки».

Захід супроводжувався  відео презентаціями, які підготувала зав. відділом обслуговування Мовчан Л.О.

На згадку про зустріч працівники бібліотеки подарували іменинниці подарунок.

Приємно було чути слова подяки від шановної Лідії Кіндратівни, які пролунали по закінченню свята.

Бібліограф Нестеренко Н.В.