9 листопада 2017 року - День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Дата: 07.11.2017 15:44

Фото без опису

Це свято відзначається щороку з метою відродити українську культуру і сприяти розвитку народної творчості. Збереження національних традицій - запорука успішних перетворень сучасного суспільства.

Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями. У цей день по містах і селах України пройдуть масові заходи: виставки робіт майстрів народної творчості, концерти самодіяльних та професійних колективів, літературні читання, творчі зустрічі.
Однак щоб духовні традиції не втратили свого значення, необхідно на державному рівні підтримувати вогник національної культури, який не дозволить зникнути українській музиці, літературі та живопису. Міністерство культури і туризму України уповноважене здійснювати програму, спрямовану на збереження культурної спадщини, в рамках якої систематично проводяться виїзні засідання, фестивалі, круглі столи, що дозволяють заявити про самобутність української культури та її право на гідне існування.