20 листопада 2017 р. - Міжнародне свято лікарів -педіатрів

Міжнародне свято дитячих лікарів, яке відзначається 20 листопада, природним чином переплелось з Днем дитини. Що може бути важливіше для малюка, ніж його здоров'я? А хто кращий фахівець, якому мами довірять свою крихітку? Звичайно, лікар-педіатр.

Ось так йдуть по життю рука об руку, і навіть свято відзначають в один день доктор, що спостерігає за станом здоров'я пацієнта, і сама дитина. Життя маленької людини сьогодні тяжко уявити без здійснення спостереження лікаря-спеціаліста. Саме педіатр дає батькам рекомендації по догляду за дитиною, її харчуванню, лікуванню під час захворювань, а також щодо загартовування та профілактики виникнення різноманітної патології.
Низький уклін всім медичним працівникам, які, так чи інакше, причетні до збереження здоров'я підростаючого покоління.

Щиро вітаємо усіх педіатрів  з професійним святом!