Дата: від до Скинути

Соціальні робітники заслухали лекцію про надання першої допомоги та симптоми ботулізму

Сьогодні, 19 липня, в комунальній установі "Центр соціальних послуг" проведена лекція на тему «Перша допомога підопічним», «Що таке ботулізм. Його симптоми» із залученням головного лікаря комунального закладу охорони-здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» селищної ради Ірини Воробйової.

13:36 19.07.2017

ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ГУ ДСНС ПОВІДОМЛЯЄ!

Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю та скиртування копиць соломи та сіна. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв.

10:34 18.07.2017

Оголошення

Веселівська селищна територіальна громада (об'єднана) Веселівського району Запорізької області

16:50 17.07.2017

ДО УВАГИ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Спеціалісти відділу земельних відносин Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади застерігають про небезпечність карантинних бур’янів, зокрема амброзії полинолистої.

15:52 17.07.2017