Урочистий концерт до Дня працівників сільського господарства

Дата: 17.11.2017 16:04

Фото без опису

Сьогодні, 17 листопада, напередодні свята, у Веселівському селищному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства.

В урочистих заходах взяли участь працівники підприємств і організацій агропромислового комплексу, фермерських господарств та ветерани сільськогосподарського виробництва.

До трудівників села зі словами вдячності за їх нелегку хліборобську працю та привітаннями зі святом звернулися  заступник селищного голови Бабарик С.А.,  представники райдержадміністрації, голова райкому профспілок працівників агропромислового комплексу району.

За результатами підсумків роботи колективів сільськогосподарських товаровиробників за 2017 рік визначено кращих, яких нагороджено грамотами.

Своїми виступами, присутніх в залі, радували творчі колективи народного мистецтва культурних установ селищної об'єднаної територіальної громади.