Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

«Моє село – найкраще місце на землі»

18 листопада  мешканці сіл Мала Михайлівка та Озерне відзначили День села. Саме в цей день з’їхались до рідних домівок  люди, які тут народилися,  виросли,  де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день,зазвичай,село радо зустрічає гостей.

Урочиста частина та святковий концерт відбулися біля адміністративної будівлі села Мала Михайлівка.

Теплими словами ведучі  вітали односельців. Згадали історію села. Привітали тих, хто цьогоріч тут народився,  хто став на весільний рушник. Побажали здоров’я подружнім парам, які прожили тут майже все життя.

Із теплими словами до своїх односельців звернулась депутат Веселівської територіальної громади Герега Наталія Василівна. Вітаючи земляків  зі святом, вона подякувала  тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також побажала  селу розквіту, а членам громади  міцного здоров’я та добробуту.

Учні вітали всіх поетичними рядками , музичними композиціями та запальними танцями,  які присвячувались і Україні, і рідному краю, і батькам. 

Лунали пісні-привітання від Мацака Максима, молодіжного вокального колективу «Маковий цвіт» села Мала Михайлівка, жіночого пісенного  колективу з Озерного. Порадували своїм виступом і гості – Єлизаветівський вокальний колектив «Співочі серця».

Хочеться подякувати культпрацівникам села Мала Михайлівка, методистам культурно-мистецького центру Дук Н.І. та Ємець І.І.  за творчий підхід до підготовки свята.« повернутися до списку новин