Педагогічний міст «Удосконалення організації освітнього процесу та впровадження інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на забезпечення якісної освіти»

Дата: 27.11.2017 10:41

Фото без опису

За ініціативою голови селищної ради Кіяшка П.М. з 15.11.2017 по 20.11.2017 року 12 представників освітньої галузі Веселівської ОТГ  з метою поширення досвіду щодо удосконалення організації освітнього простору та впровадження інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на забезпечення  повноцінної якісної освіти, брали участь у педагогічному мості між освітянами міста Дубна Рівненської області та освітянами Веселівської селищної територіальної  громади.

Відповідно до Програми педагогічного мосту 16.11.2017  делегація Веселівської ОТГ мала можливість ознайомитися змозаїкою творчих знахідок колективу Фото без описуСемидубського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей»;інноваціями в організації позакласної та позашкільної діяльності Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів Смизької селищної ради та співпрацею з громадськими організаціями;футбольним клубом «Єврошпон-Смига» тамузичним вернісажем Зразкового дитячого духового оркестру «Смига».

Фото без опису17 та 18 листопадакерівникам загальноосвітніх навчальних закладів презентували пілотний проект щодо впровадження нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа», гімназійну візитівкута описали зміст роботи педагогічних колективів з обдарованими учнями, прокоментували пріоритети перспективного розвитку позашкільної освіти з науково-технічного напрямку. Деньзавершився екскурсією до музею декоративно-прикладного мистецтва «Арт», пісенно-хореографічним вернісажом та відвідуванням галереї «Творча обдарованість» Будинку дітей та молоді.Фото без опису

20 листопада для нашої делегації місцевою владою Дубенщини була організована незабутня подорож сучасними стежинами вулиці Панєнської та духовної спадщини Волині: «Дубенський замок», «Нескорена фортеця», «Скит Святой Правєдной Анны», «Свято-Успенська Почаївська лавра».

Під керівництвом місцевої влади міста Дубна, Дубенського району педагогічними колективами управління освіти Дубенської міської ради,відділу освіти Дубенської райдержадміністрації, відділу освіти Смизької ОТГ організували та провели заходи на високому та методичному рівні, які Фото без описувмотивували керівників закладів освіти на професійне зростання, готовність до впровадження інновацій в освітній галузі громади та її реформування відповідно до вимог «Закону про освіту».

Від щирого серця дякуємо кураторамданого проекту селищному голові Веселівської селищної ради Кіяшку Петру, секретарю Веселівської селищної ради Стогній Раїсі, Фото без описуначальнику відділу освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради Дундук Оксані, міському голові м. Дубно Антонюку Василю, голові Дубенської райдержадміністрації Парфенюку Юрію, начальнику управління освітиНетребі Вадиму, начальнику відділу освіти Дубенської райдержадміністрації Вознюк Галиніза змістовну програму, чуйне і уважне ставлення. Дуже Фото без описусподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Особлива подяка за організацію педагогічного мосту депутату Дубенської міської ради Дудко Леоніду.