Відбувся мітинг-реквієм до Дня пам'яті жертв голодомору

Дата: 27.11.2017 09:10

25 листопада 2017 року  0 15.30 біля пам’ятного знаку, який знаходиться біля будівлі музичної школи,  відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору  1932-1933 р.  за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та установ, учнівської молоді та всіх небайдужих мешканців селища.

Зі словами скорботи перед присутніми виступили голова селищної ради Петро Миколайович Кіяшко та голова районної державної адміністрації Іван Іванович Мігуля, а також представники духівництва,  які  відслужили панахиду за спокій душ , замучених голодомором. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку .

Пам’ять про закатованих голодом українців має жити в серці кожного з нас, щоб надавати сили для боротьби за незалежність нашої країни. Адже такі численні жертви, єдиною провиною яких була приналежність до українства, не мають права на забуття.

Прес-служба Веселівської селищної ради