Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Візит делегації з Польщі до Веселівської ОТГ

 22 листопада до Веселівської ОТГ прибула з  2-денним візитом  делегація з Польщі.   В перший день був проведений тренінг, на якому гості ділилися своїм досвідом та роботою в громаді в різних сферах.

23 листопада з  метою ознайомлення польської делегації з інфраструктурою громади було проведено  ознайомчу екскурсію по об’єктах соціально-культурної сфери громади, зокрема була відвідана Веселівська різнопрофільна гімназія, яка вразила наших гостей своїм технічним потенціалом, дитячий садок «Оленка», в якому ведеться будівництво басейну. Також були відвідані дитячий садочок «Казка», ЗОШ  №2, ЗОШ  №1, спортивна школа, церква, будівництво центру надання адміністративних послуг.  Не аби яке здивування у гостей громади викликало будівництво сонячних батарей.  В нашій громаді вже є такі  здобутки, якими ми можемо  здивувати та пишатися. І варто зауважити,  за  дуже короткий час.

 Після екскурсії гості спілкувалися у вільній формі з присутніми в актовій залі. Представники культурно-мистецького центру, відділу освіти, відділу фінансів  мали змогу поставити питання та отримали на них розгорнуті відповіді. Зустріч  виявилась дуже плідною та цікавою.

Ми впевнені що даний візит стане підґрунтям до подальшої плідної співпраці та дружби між громадами.

                                          Прес-служба Веселівської селищної ради« повернутися до списку новин