Житомирська область: у квартирі житлового будинку виявлено тіла 8 загиблих із них 2 дітей.

Дата: 06.03.2018 10:47

Фото без опису

5 березня 2018 року близько 20:00  у м. Бердичів по вул. Білопільська, у квартирі одноповерхового житлового будинку на 12 квартир виявлено 8 загиблих осіб з них 2 дітей. Ознак пожежі не виявлено. Підрозділи ДСНС не залучалися. За попередніми даними, причиною є отруєння чадним газом.

Веселівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян району та громад з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, порушення правил експлуатації газового обладнання, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них. Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій з проханням виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового та іншого обладнання на виробництві.

Звертаємося до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду дорослих. Не допускайте трагедії в Вашій родині. Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки. Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами. Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях. Шановні батьки, життя дітей у Ваших руках! Веселівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області закликає громадян Веселівського району та громад сурово дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки:

- дотримуйтесь заходів безпеки при користуванні газовими приладами;

- не захаращуйте входи до помешкань, сходи, коридори, проходи до засобів пожежогасіння;

- постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів;

- не перевантажуйте електромережу;

- не залишайте дітей без нагляду (прибирайте сірники в недоступні для них місця, не допускайте ігор з вогнем);

- не ставте автотранспорт біля під’їздів та проїздів до житлових будівель, джерел протипожежного водопостачання;

- дотримуйтесь запобіжних заходів при застосуванні легкозаймистих і горючих рідин, лаків і фарб;

- правильно експлуатуйте системи пічного та газового обладнання;

- утримуйте постійно у належному стані системи вентиляції та відводу продуктів горіння;

- у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                                              О. Баша