Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівські колективи взяли участь у фестивалі-конкурсі мистецтв у м. Мелітополь

12 травня в ДК ім.Т.Г.Шевченка м. Мелітополь  відбувся IV Відкритий Всеукраїнський фестиваль- конкурс мистецтв "Шоколадний БУМ", в якому взяли  участь одразу два колективи селищного будинку культури КУ " Культурно- мистецький центр" Веселівської селищної ради. Організатором конкурсу виступила громадська оранізація " Центр творчого розвитку "APOLLO" при підтримці Народного колективу України Театру пісні «Шоколад».

В конкурсній програмі взяли участь понад п'ятдесят солістів та ансамблів у вокальному жанрі та понад двадцять колективів хореографічного жанру з м.Мелітополь, м.Бердянськ, м.Запоріжжя, смт.Якимівки.

Сцена засяяла безліччю талантів та компетентне журі все ж таки переможців обрало. Серед них опинилися і наші колективи. Студія естрадно- спортивного танцю "Статус" (кер.Долгополова Ю.О.)  стала Лауреатами II ступеню у своїй категорії та отримала подарунки від спонсорів фестивалю. Вокальний ансамбль козаків Війська Запорізького Низового "Січеслави" (кер.Даньшин М.М.) запалив  зал бурхливими оплесками, що навіть  члени журі аплодували стоячи, та отримав найвищу нагороду фестивалю "Гран-Прі".

Колектив козаків ВЗН та студія " Статус" виносять щиру подяку Марковій О.А. за фінансову підтримку для участі у фестивалі. Дякуємо, що Ви завжди допомагаєте нам у нашому розвитку та робите свій вклад у культуру нашого селища.

 « повернутися до списку новин