Екскурсія для учнів на асфальтний міні-завод

Дата: 11.05.2018 15:41

Фото без опису

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Ця народна мудрість знаходить своє підтвердження практично у всіх сферах людського буття.

11 травня 2018 року Веселівським районним центром зайнятості було організовано та проведено професіографічну екскурсію для учнів 7-8 класів Веселівської загальноосвітньої школи №1 на комунальне підприємство "Башук", яке займається виготовленням асфальту для проведення ямкового ремонту.

Екскурсію по підприємству проводив  керівник Овраменко Микола Іванович, ознайомив учнів з процесом виробництва асфальту, провів оглядову екскурсію обладнання, показав та розповів процес виробництва. Вже не перший рік підприємство забезпечує матеріалом для проведення ямкового ремонту доріг Веселівську ОТГ. Школярі із захопленням роздивлялися всі процеси виробництва асфальту та задавали цікаві запитання Миколі Івановичу.

Є надія, що отримана школярами інформація сприятиме формуванню їх особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможе підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні мають попит на ринку праці.