Підсумки обласного літературного конкурсу «Дума про патріота»

Обласною бібліотекою для юнацтва було об’явлено літературний конкурс «Дума про патріота». Протягом квітня компетентне журі знайомилось з  творчими роботами. І ось, нарешті, підведено підсумки.

10 травня в обласній бібліотеці для юнацтва  відбулось нагородження переможців. Приємно , що серед  них є і представники нашої громади. Перше місце в номінації драматургія здобув учень Веселівської ЗОШ № 2 Богатов Данило. Друге місце в номінації поезія посіла Дмитерко Олена. Третє місце в номінації проза здобув учень Веселівської ЗОШ № 1 Дубовик Даніїл. Вітаємо переможців, бажаємо нових успіхів та здобутків. Також селищна бібліотека вдячна за участь у конкурсі Котляр Юлії, Котляровій Анастасії, Мельник Глорії, Кузьміній Юлії, вчителям та батькам за допомогу у підготовці до конкурсу.

Т.Кожевнікова