1 серпня 2018 року на 93-му році життя зупинилося серце Почесного громадянина смт Веселе, ветерана Другої Світової війни Шраменка Івана Макаровича.

Дата: 03.08.2018 12:50

Фото без опису

Іван Макарович народився 19 вересня 1924 року в с. Новоуспенівка у селянській родині.

В 1941 році закінчив 8 класів Веселівської школи № 1.

23 жовтня 1943 року був призваний до армії та одразу ж був направлений для поповнення 87 полку 33 гвардійської дивізії 2-ї армії.

Воював на 4-му Українському та 1-му Прибалтійському фронтах, визволяв наш край, Крим, Прибалтику, Білорусь, Східну Прусію, був тяжко поранений під Кенігсбергом в кінці 1944 року. Івана Макаровича було відправлено в тил до міста Гусь-Хрустальний  де лікувався чотири місяці. В шпиталі зустрів День Перемоги.

По закінченні війни повернувся в рідне селище. Працював бухгалтером в ощадному банку. Після виходу на пенсію продовжував проводити велику виховну, патріотичну роботу серед молоді, приймав активну участь у громадському житті селища, вніс багато пропозицій щодо вирішення ряду соціально-економічних питань.

Іван Макарович нагороджений Орденом Великої Вітчизняної війни І ступеня, медалями «За відвагу» та «За взяття Кенігсберга». У червні 1971 року – «Орденом Пошани», у жовтні – орденом «За мужність». Рішенням виконавчого комітету селищної ради від 29.03.2013 № 27 він нагороджений медаллю «За заслуги перед громадою селища». В серпні 2013 року Івану Макаровичу присвоєно звання «Почесний громадянин смт Веселе».

Така людина, як Іван Макарович, вартий того, щоб усі ми пишалися ним, пам’ятали про його видатне життя вічно.

Ми поділяємо гіркоту та біль непоправної втрати рідних та близьких цього поважного громадянина нашого селища.

Світла пам'ять про Івана Макаровича Шраменка залишиться назавжди в наших серцях.

Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет, колектив Веселівської селищної ради, активісти та почесні мешканці нашої громади:

Масліч В.М.                         Баша О.А.

Орел В.П.                             Зубов О.Г.

Кузмінов П.М.                     Ляхов Ю.В.

Христич К.О.                       Лисоконь О.П.

Борисенко М.Т.                   Демиченко Л.В.

Пекло І.В.                             Роляк В.Г.

Бєліков В.                             Матвєєва Л.С.

Козаченко В.В.                    Фазлієва Е.У.