Вчитель Веселівської громади отримала обласну педагогічну премію

Дата: 05.10.2018 09:48

Фото без опису

Напередодні Дня вчителя у концертному залі імені  М.І. Глінки м.Запоріжжя відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти області.

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, директор департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Тетяна Озерова та голова обласної ради Григорій Самардак.

Під час свята очільник регіону вручив відзнаки найкращим працівникам галузі освіти регіону.  За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у Фото без описусправу навчання і виховання підростаючого покоління за висновками  засідання комісії з присудження щорічної обласної педагогічної премії від 11 вересня 2018 року, лауреатом стала вчитель біології комунального закладу «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Веселівської  селищної ради Мусіхіна Галина Петрівна.

Галина Петрівна підготувала ученицю школи до ЗНО, яка склала іспит на максимальні 200 балів.

Дякуємо за Вашу вчительську працю! Бажаємо успіхів, великих досягнень, нехай учні радують своїми успіхами.