Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Результати творчого фотоконкурсу «Стежинами Веселівського краю»

Під такою назвою пройшов творчий фотоконкурс, організаторами якого стали працівники Веселівської селищної бібліотеки.

Створення позитивного іміджу нашого краю, популяризація розвитку туризму та краєзнавства, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів Веселівської ОТГ стало основною метою проведення цього конкурсу.

Всі бажаючи мали змогу прийняти участь у Конкурсі і було представлено понад 40 робіт.

Конкурсною комісією визначено переможців фотоконкурсу в кожній номінації.

Номінація «Архітектурні та монументальні пам’ятки Веселівщини»:

I місце – Герасименко Ірина, КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів №1»,10-А,

назва роботи: «Пам’ять 1945…»

II місце – Перевозчикова Марина, КЗ «Веселівська ЗОШ  I-III ступенів №1»,10-А,

назва роботи: «Честь морякам…»

III місце – Гавриш Яна, КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів №1», 10-А,

назва роботи: «На сторожі кордону…»

Номінація «Наші мандри»:

I місце – Мусіхіна Галина Петрівна, вчитель біології КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ст. №2»,

назва роботи: « Знай, люби, бережи!»

II місце – Нестеренко Марія, студентка Київського національного університету імені Шевченка,

Назви робіт: «Маленькі сонечка  Веселівського парку», Красуня – золота осінь»

III місце – Шеховцова Євгенія, КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів №2», 3 клас

Назва роботи: «Дендропарк Васьковського – окраса Веселівського краю»

Номінація « Природні дива нашої громади»:

I місце – Сергєєва Катерина, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», 11-Б,

назва роботи: «А над Широківським ставом вже сонечко сідає…»

II місце – Мовчан Людмила Олексіївна, завідуюча відділом обслуговування читачів Веселівської селищної бібліотеки,

назва роботи: «Лотос – вічний символ чистоти»

II місце – Акімова Юлія, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», 11-А,

назва роботи: «Краса Веселівського ставу»

III місце – Мачешина Ольга Володимирівна, заступник директора з навчально – виховної роботи Веселівського професійно-аграрного ліцею,

назва роботи: «Щодня алеєю цією ми всі крокуєм до ліцею…»

III місце – Мащенко Олександра, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»,

З-А клас,

назва роботи: «Осінній релакс»

III місце – Гавриш Яна, КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів №1», 10-А,

назва роботи: «Шумить очерет»

Номінація «Свята спадщина»:

I місце – Шквиря Тетяна Василівна, бібліотекар Маломихацлівської сільської бібліотеки,

назва роботи: «Прощавай Масляна»

II  місце – Матієшина Світлана Генадіївна, художній керівник Широківського СБК,

назва роботи: «Свято Масляної»

Номінація «Перлини малої Батьківщини»:

I місце – Шквиря Андрій, КЗ «Маломихайлівська ЗОШ I-III ступенів», 6 клас,

Назва роботи: «Всі шукають підкову на щастя, тільки не кінь…»

 

II місце – Гетьман Надія, КЗ « Веселівська районна різнопрофільна гімназія», 3-А клас,

назва роботи: «Розкажу по секрету»

II місце – Лиходій Анастасія, КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів №1», 9-А,

назва роботи: «Сніг весняної пори – справжня казка навкруги…»

III місце – Перепічка Олександра, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», 8-Б класс,

назва роботи: «Кольорові миші для Рудого»

III місце – Касько Ольга Михайлівна, бібліотекар Веселіського професійно-аграрного ліцею,

Назва роботи: «Незвичайне диво»

III місце – Сергєєва Катерина, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», 11-Б,

Назва роботи: «А на нашій вулиці зацвіли каштани».

            Працівники бібліотеки  вдячні всім учасникам фотоконкурсу. Роботи будуть експонуватися на фотовиставці в Веселівській селищній бібліотеці під час проведення Тижня краєзнавства з 22 по26 жовтня 2018 року, а також на сайтах громади та бібліотеки і ЗМІ.

Бібліограф селищної бібліотеки Н.Нестеренко

 

 



« повернутися до списку новин