Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що проходить у межах Веселівської селищної територіальної громади

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. № 180 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та з метою розвитку транспортного обслуговування населення, удосконалення порядку проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що проходить у межах Веселівської селищної територіальної громади, з виробничою необхідністю оголошено конкурс  з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах:  Веселе – Озерне, Веселе – Новоолександрівка, Веселе – Широке.