Гарний відпочинок в приємному місці

17 жовтня проведено чудовий захід в комунальній установі «Центр соціальних послуг». Нарада з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома була перенесена на територію парку заснованого родиною Васьковських у селі Менчикури.

Представники відділення плідно попрацювали, цікаво поспілкувались, пошуткували та почитали вірші про осінь. Погода сприяла гарному відпочинку в прекрасному місці. Прогулянка алеями парку принесла багато позитивних емоцій, які так потрібні соціальним робітникам. Також  побували в Храмі Українського патріархату святого Іоана Богослова і були здивовані красою іконопису. Далі потрапили до малого парку де отримали величезне задоволення  від різноманіття осінніх квітів. Повернулись всі з приємними враженнями та гарним настроєм, отримавши заряд бадьорості для подальшої роботи.