Вітаємо з перемогою ( І МІСЦЕ) у рок-фестивалі вихованця ПКЗ «БДЮТ» Єгізарян Ернеста !!!

Дата: 05.11.2018 09:34

Перший  відкритий  обласний  дитячий  та юнацький  рок-фестиваль –конкурс  під гаслом   «Молодь проти  війни»   відбувся  03 листопада 2018 року в будинку культури  м. Приморськ.

Рок-фестиваль-конкурс проводився з метою виявлення, підтримки та розвитку талановитих виконавців, а також ансамблів в стилі “рок”, популяризації дитячої авторської музичної творчості, класичного року, виховання музиного смаку, обміну досвідом і творчими досягненнями учасників фестивалю.

У фестивалі взяли участь аматорські колективи клубних закладів, шкіл та позашкільних навчальних закладів, соло-виконавці, дуети і рок-колективи Запорізької області, які виконували  пісні в стилі «рок». Ернест  виконав дві пісні  в стилі поп-рок: «Сам  собі  країна» Андрія Скрябіна  та «Плачут  иконы» Олега  Вінника.

Вітаємо  вихованця гуртка  "Вокально-інструментальний  ансамбль "Kreativ "  ПКЗ «БДЮТ» Єгізарян   Ернеста  та керівника гуртка  Шаповалова В.І.   з перемогою   ( І  МІСЦЕ)  у обласному  дитячому  та юнацькому  рок-фестивалі –конкурсі  під гаслом   «Молодь проти  війни» в номінації  соло-виконавці пісень  в стилі «рок».

Бажаємо творчих   успіхів та нових перемог!

Директор ПКЗ  «БДЮТ»     Дубіна  Л.К.