Відбулися громадські обговорення в с. Мала Михайлівка

Дата: 12.03.2019 15:45

Фото без описуСьогодні мешканці села Мала Михайлівка зібралися на громадське обговорення щодо будівництва об’єктів вітрової енергетики на території села. В інформаційному заході, який проводився в рамках громадського обговорення взяли участь близько 70 чоловік.  На зборах був присутній голова Веселівської громади П.Кіяшко, староста села, спеціалісти селищної ради, депутати, молодь та поважні мешканці села М.Михайлівка.

Під час громадських обговорень  було представлено основні положення проекту детального плану території під розміщення вітрової електричної станції за межами с. Мала Михайлівка, обговорено інженерно-транспортну інфраструктуру населенного пункту громади.

Також під час обговорень присутні заслухали звіт старости села про проведену роботу  за 2018 рік.  Чимало пропозицій від мешканців села прозвучало під час обговорень. Говорили про необхідність підвищення тарифів на водопостачання в селі та подальшу роботу  КП «Омега», виказали  свої пропозиції щодо благоустрою села.