Широка Масляна

У неділю, 10 березня,  мешканці та гості села Мала Михайлівка  відсвяткували свято проводів зими та зустрічі  весни - Масляну.

В концертній програмі взяли участь усі  художні колективи та сольні виконавці  Маломихайлівського сільського клубу.  Багато нових  номерів  підготувала  художній керівник  нашого клубу  Гиренко Лариса.  З  задоволенням  дивились  батьки, як їхні діти виконують  запальні пісні.  Дитячий колектив «Акварель»  порадував  глядачів  піснями  про маму, про весну, про сонечко.  Наймолодші виконавці, а це дитячий колектив «Одуванчик»,   викликали  у  присутніх  нестримні  емоції.  Вперше вийшла на нашу сцену  маленька дівчинка  Вікторія Асанова,  яка виконала дві веселі пісні.  Приємним сюрпризом для жінок став виступ  Олександра Пилиповича Ткаченка , який  під  гітару  виконав  народні пісні.   Як завжди окрасою нашого концерту  був колектив «Маків цвіт » та колектив «Червона калина».   Не засмутилися  наші виконавці та глядачі   коли різко погіршилась погода. Поспіхом , але з бадьорим настроєм  люди перейшли в приміщення сільського клубу.  Свято продовжили ігри та святкова дискотека.  Закінченням  свята стало    яскраве  очікуване диво – спалення  ляльки Морени.  Для цього  символ  року   Свинка    підпалила  ляльку та  оголосила про прихід  весни, побажала всім присутнім  миру , добра  та здоров’я.  Усі присутні   на святі  мали змогу  скуштувати  приготовані  смачні млинці якими пригощала  Масляна.  Староста села Деркач Віталій  підготував для присутніх  гарячу  юшку, яка стала в нагоді  в цей  не дуже теплий день.  Організатори  свята   вдячні всім  глядачам , які  підтримували наших виконавців   гучними оплесками. Всім хто приїхав святкувати разом  з Маломихайлівцями, всім хто  надав  допомогу  в організації  цього заходу , і нашому старості який з кожним роком  робить все кращу ляльку Морени.

Працівники Маломихайлівського сільського клубу.