Урочисте відкриття ресурсної кімнати «Гармонія» у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

Дата: 03.04.2019 14:54

Фото без опису02 квітня, відповідно до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, у нашій школі відбулося урочисте відкриття ресурсної кімнати «Гармонія».

На святковому заході були присутні: Волошина Т.А. - завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, Коноваленко О.С. - заступник начальника управління, начальника відділу дошкільної, загальної, середньої, професійної освіти та з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, Субота Г.С. - заступник  начальника відділу дошкільної, загальної середньої, професійної освіти та з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, секретар Веселівської селищної ради Стогній Р.О., начальник відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С., заступник начальника відділу освіти Нетребко І.А., батьки, учні, колектив школи.

Червону стрічку перерізали учень 5 класу інклюзивного класу  Проценко Максим разом з Волошиною Т.А. - завідувачем обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти. Після цього, першими хто увійшов до ресурсної кімнати, були діти з особливими освітніми потребами та здобувачі освіти початкової ланки навчання. Всі присутні з великим задоволенням  ознайомилися із роботою різноманітного сучасного обладнання.

Керівник КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Нестеренко Л.М. подякувала  за фінансову підтримку проекту «Ресурсна кімната для  дітей» голові ради благодійного фонду Петра Порошенка Марині Анатоліївні Порошенко, Запорізькій обласній державній адміністрації, Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Веселівській селищній раді, трудовому колективу та батькам школи. Адже спільними зусиллями у закладі створені умови для організації простору розвитку дитини та гармонізації її психоемоційного стану.

Урочистий захід приніс багато радощів і несподіванок нашій підростаючій малечі.

Колектив школи