Такі вони сучасні діти

Дата: 03.04.2019 13:09

Фото без описуУ світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло.

Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Школа пишається своїми талановитими учнями – переможцями олімпіад, конкурсів, змагань різного спрямування.

Які вони, сучасні діти,

Неначе у садочку квіти.

Для щастя й радості зростають,

В руках своїх весь світ тримають.

Красиві і талановиті

Їх погляди й думки відкриті.

Всі заслуговують уваги

Та особливої поваги.

А ще – любові й розуміння,

Бо це – майбутнє покоління.

Такі вони сучасні діти.

Такою яскравою, талановитою особистістю у КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» є  учениця 10-А класу Шавлюк Анна. Надзвичайно наполеглива і допитлива, вона прикладає максимум зусиль, щоб досягти бажаного результату – знати і вміти якомога більше.  Завжди попереду всіх, мотивує  інших своїм прикладом. Відповідальна, сумлінна, всебічно розвинена, з глибокими знаннями з усіх предметів. Має  здібності не тільки запам’ятовувати багато інформації, а й аналізувати, порівнювати, здобувати знання самостійно.

Декілька років поспіль на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури ІV рівня  Аня здобуває лише призові місця: 2017 року – ІІ місце, 2018- І.

Цього року Кропивницький вигравав вишиванковим різнобарвям. Серед учасників-фіналістів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури була й  наша Аня,одна з  найкращих  знавців української. Цьогорічний результат - не випадковість, а щоденна праця, яка з року в рік сприяла бути серед найкращих!

Ми раді, що Аня знову підкорила філологічний Олімп і посіла почесне ІІ місце!

Зі словами вдячності звертаємось до Латиш Тетяни Анатоліївни, яка доклала чимало зусиль до таких бажаних перемог!

Особлива подяка селищному голові Петру Миколайовичу Кіяшко за багаторічну підтримку обдарованих дітей, підтримку вчителів, за далекоглядність, адже він як ніхто розуміє, що освіта – це майбутнє нації.

Знання — ось та велика сфера, що стоїть вище життя, у якій саме життя знаходить свій смисл і своє виправдання. Здобувайте їх. Пірнайте в найтемніші глибини і злітайте до небачених висот. І нехай щороку поповнюються наші Сузір’я новими талановитими зірочками, і збагачується і розширюється наша шкільна талановита родина.

Колектив школи