Відбувся звітний концерт художньої самодіяльності с. Мала Михайлівка

«Один день з життя Маломихайлівців» - під такою назвою 7 червня 2019  року в селищному будинку культури відбувся  звітний концерт  художньої самодіяльності с. Мала Михайлівка.

Звітний концерт сільського клубу був представлений  запальним жіночими  ансамблями які радували глядачів веселими, жартівливими номерами. В концертній програмі взяли участь аматорські колективу сільського клубу та колективи підприємств організацій та закладів освіти села. Найтепліше глядачі вітали наймолодших учасників концерту, які вийшли на сцену з танцювальною композицією  та  маленьку солістку, які зірвали шквал овацій. Жартівливі сценки, вокальні номери  викликали бурхливі оплески глядачів. Дійсно, за тією злагодженістю з якою пройшов захід можна з певністю сказати, що цього дня на сцені будинку культури  була велика, співоча, клубна родина села Мала Михайлівка. Концерт аматорських колективів подарував присутнім в залі  не тільки зустріч із талановитими артистами  та вокалістами, а й впевненість у тому, що культура нашої громади процвітає, а духовність і мистецтво єднають представників різних поколінь.