Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

В м. Дніпро відбувся 4-й модуль проекту «Енергоефективність у громадах ІІ»

13-14 червня 2019 року в м. Дніпро  відбувся 4-й  модуль проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який впроваджується GIZ за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та Програми «U-LEAD Європою».

 У стінах Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування зібралися представники ОТГ Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Херсонської областей. Серед учасників були присутні представники Веселівської селищної територіальної громади.

Учасники вчилися створювати звіт про фактичне споживання енергетичних ресурсів громадами за рік. За планом, на фінальній конференції, що відбудеться згодом, вони презентуватимуть отриманий звіт по споживанню теплової та електричної енергії, води. Практичне застосування такого звіту – демонстрація енергоменеджерами головам громад, депутатам, відповідальним за певні інфраструктурні об’єкти особам кількості енергії, що споживається, конвертувати їх у кількісні енергетичні та грошові еквіваленти.  Веселівська громада виграла конкурс на участь у даному проекті та  протягом року співпрацювала з експертами проекту. Координатори покроково розповідають   про необхідні заходи, додатково консультують за запитом. Починаючи від інвентаризації будівель, проведення енергоаудиту і продовжуючи системним моніторингом і проведенням комплексних заходів з покращення енергозбереження.

 « повернутися до списку новин