13 вересня 2019 року ЗАПРОШУЄМО НА ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ! ТЕМА - ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ГРОМАДИ

Матеріали схем та заходів щодо перспективного використання території Веселівської об’єднаної територіальної громади, ви можете знайти за посиланням:
http:// veselivska-gromada.gov.ua/zemleustrij-1564384364/

Для зацікавлених осіб наводимо короткий перелік запланованих  заходів  щодо раціонального використання території Веселівської ОТГ, які дадуть можливість покращити добробут населення громади:

1. Землевпорядні заходи
    1. Передача в комунальну власність земель запасу вкритих лісом, а також земель під неоформленими полезахисними лісосмугами, господарськими шляхами і дворами колишньої колективної власності.
    2. Відібрані земельні ділянки для відчуження прав на них через аукціон

1. Заходи соціального характеру
    1. Реконструкція Центрального парку смт. Веселе
    2. Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям с. Широке