Шановні мешканці нашої громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування 4 річниці Дня створення Веселівської селищної територіальної громади!

Дата: 13.09.2019 09:44

Фото без опису

Наша громада споконвіку славиться неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

День громади – це свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія нашої громади є часточкою історії нашої держави. А її творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Дозвольте мені щиро привітати Вас із Днем створення нашої громади!

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ Веселівської селищної територіальної громади, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи громади– це перш за все успіхи її жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідний край та підтримувати славетні традиції свого народу.

Від щирого серця й від усієї душі зичу усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

Тож нехай і надалі процвітає наша громада, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання.

Зі святом Вас!

З повагою до Вас