засвідчуємо глибоку повагу до найстарших представників громади

Дата: 02.10.2019 11:55

Фото без описуУказом Президента України 1 жовтня визначено Днем ветерана. І   символічно, що саме цей день збігається з відзначенням Міжнародного дня людей похилого віку,  день, який засвідчує глибоку повагу до найстарших представників  громади.

День літньої   людини для всіх нас – особливе свято. З дитинства ми вбираємо від людей старшого покоління народні традиції і мудрість, основи культури і рідної мови. З бабусиних казок,  з розповідей діда народжується наша перша любов до рідної землі. Тому їхня народна мудрість і невичерпний життєвий досвід – є неоціненним скарбом нашого життя.

30 вересня  та 1 жовтня працівники культури  та учасники художньої самодіяльності закладів культури громади, дарували свою енергію, наснагу та прекрасний настрій людям поважного віку та ветеранам, які проживають на території нашої громади.  Душевне привітання ведучої майстерно перепліталося з піснями і віршами учасників концерту, що створювало атмосферу затишку і доброзичливості зустрічі. Зі сцени звучали  народні пісні,  пісні про родину, про кохання.  Дуже розчулила усіх дитяча постановка про Мир, тепло приймали дідусі та бабусі  жартівливі пісні та сценки.

Мудрим та багатим на літа були адресовані привітання та слова подяки за їхній подвиг, працю та оптимізм від селищного голови Петра Кіяшка та голови районної ради Віктора Масалова.

По закінченню концертної програми винуватці свята, з гарним настроєм та оптимізмом, розходилися по своїм домівкам.